ALMMA 137: Mistrzostwa Polski Południowej w Borzęcinie już za tydzień


Jako patron medialny zapraszamy Was na kolejne zawody pod banderą ALMMA z numerem 137. Mistrzostwa Polski Południowej odbędą się w Borzęcinie.

Zawody odbędą się w sobotę 21 października 2017 r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Borzęcinie Górnym (Borzęcin 563, 32-825 Borzęcin).

W dniu zawodów rozegrane zostaną turnieje MMA: Junior, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact i Kobiet OFS oraz Turnieje BJJ No Gi w formułach: Białe i Kolorowe Pasy.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

 

Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRobbie Lawler vs Rafael dos Anjos walką wieczoru gali UFC on FOX 26
Następny artykułMarcin Tybura o walce z Werdumem: „Jak wygram to chcę walki o pas” [WYWIAD]
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.