Była mistrzyni KSW – Ariane Lipski – wraca do akcji! Po raz kolejny wystąpi 11 marca, mierząc się z JJ Aldrich. O zestawieniu tym poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Marcel Dorff.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ariane Lipski (14-8) jak dotąd ze zmiennym szczęściem radziła sobie pod szyldem amerykańskiego giganta. Do tamtejszego oktagonu wchodziła ośmiokrotnie, zwyciężając zaledwie w trzech z tych konfrontacji. Po raz ostatni zawalczyła w sierpniu, gdy skrzyżowała rękawice ze swoją rodaczką – Priscilą Cachoeirą (12-4). Starcie to jednak zupełnie nie ułożyło się po jej myśli, dlatego finalnie musiała uznać wyższość przeciwniczki, zostając rozbita już w inauguracyjnej odsłonie. Wygląda na to, że szansę na poprawę bilansu będzie miała w marcu.

JJ Aldrich (11-5) również podejdzie do rywalizacji po przegranej. W czerwcu stanęła w szranki z Erin Blanchfield (10-1), ostatecznie zostając poddana w połowie drugiej rundy. Porażka ta przerwała jednocześnie wcześniejszą serię trzech triumfów Amerykanki, którą zdobyła poprzez zwycięstwa na kartach sędziowskich.

Źródło: Twitter/Marcel Dorff