Brian Hooi znalazł się na celowniku Artura Szczepaniaka, który dosadnie dał to do zrozumienia za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Wskazał także konkretny termin – 12 listopada, czyli KSW 76.

Trenujący na co dzień poza granicami naszego kraju, Artur Szczepaniak (8-1), dołączył do największej organizacji MMA w Polsce na początku tego roku. Jak dotąd jednokrotnie wystąpił w okrągłej klatce. Miało to miejsce w kwietniu, kiedy podczas KSW 69 skrzyżował rękawice z innym debiutantem – Jivko Stoimenovem (13-5). Pojedynek ten ułożył się po jego myśli i choć początkowo przyjął naprawdę mocny cios, finalnie opuścił arenę jako zwycięzca, zmuszając rywala do odklepania.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Do akcji chciałby powrócić w listopadzie, przy okazji gali w Grodzisku Mazowieckim. Za potencjalnego oponenta przyjął sobie sklasyfikowanego na trzeciej lokacie w rankingu wagi półśredniej, Briana Hooia (18-8).

„Brian Hooi, podpisz kontrakt na 12 listopada! Jazda!”

Jeżeli takie zestawienie faktycznie doszłoby do skutku, pozostaje pytanie – kto dla Adriana Bartosińskiego (12-0), który w tym samym czasie ma powalczyć o mistrzowskie trofeum? Polityka KSW na ten moment wyklucza ewentualny start Shamila Musaeva (15-0-1), zajmujący zaś 4. i 5. miejsca Michał Pietrzak (10-6-1) oraz Andrzej Grzebyk (18-6) są po porażkach. Trzeba więc będzie poczekać na oficjalnie ogłoszenia.

Zobacz także: Adrian Bartosiński zawalczy na KSW 76 o pas mistrzowski

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/Artur Szczepaniak