Pojedynek Aslambeka Saidova z mistrzem dywizji półśredniej czeczeńskiej organizacji, Mukhamedem Berkhamovem został dodany do gali ACB JJ 14, która odbędzie się 30 czerwca w Moskwie.
Podczas tego wydarzenia odbędą się walki zawodników MMA na zasadach brazylijskiego Jiu-Jitsu bez kimon. To starcie odbędzie się w limicie do 82 kilogramów.
Poza wymienionymi wyżej dwoma zawodnikami na karcie walk znajdują się tacy wojownicy jak Diego Sanchez, Mairbek Taisumov, Yusuf Raisov czy Albert Duraev.
![Who’s next In The Cage [#6] – Kto następny dla Makhacheva po obronie mistrzowskiego pasa?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-1-218x150.png)
![Who’s next In The Cage [#5] – Co dalej dla Gamrota po porażce z Salkilldem?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-218x150.png)





















