Przedstawiciele organizacji Bellator MMA oficjalnie potwierdzili szczegóły związane z jubileuszową, 300. edycją! Ta odbędzie się siódmego października w San Diego. 

Jak organizować jubileusz, to z przytupem. Szefostwo amerykańskiego Bellator MMA przygotowało bardzo interesujące zestawienia na galę z numerem 300. W walce wieczoru miejsce będzie miała konfrontacja o panowanie w królewskiej kategorii. Ryan Bader (31-7) położy na szali swoje trofeum, konfrontując się z Lintonem Vassellem (24-8).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ponadto, zobaczymy wówczas także na szczycie dywizji piórkowej kobiet. Jedna z najpopularniejszych zawodniczek na świecie Cris Cyborg (26-2) zmierzy się w oktagonie z Cat Zingano (14-4).

Do akcji powróci również wciąż niepokonany Usman Nurmagomedov (17-0). Dagestańczyk stanie w szranki z Brentem Primusem (12-3). Na szali tej konfrontacji znajdzie się oczywiście mistrzowskie trofeum wagi do 70 kilogramów.

Ostatnią z oficjalnie potwierdzonych potyczek jest natomiast rywalizacja z udziałem Liz Carmouche (19-7). Amerykanka podejmie Ilimę-Lei Macfarlane (13-2) w mistrzowskim starciu w kategorii muszej.

Zobacz także: Todd Duffee kolejną walkę stoczy poza KSW

Źródło: Twitter/Bellator MMA