Babilon MMA 14: Róża Gumienna znokautowała Aldinę Seferović w 2. rundzie

289

Róża Gumienna oraz Artur Ostaszewski zwyciężyli nad Aldiną Seferović i Ernestem Ivandą, w drugiej rundzie rozprawiając się ciosami w parterze z rywalką.

Runda 1:

Duże tempo walki, Seferović szybko zaczęła wywierać presję i sprowadziła przeciwniczkę. Gumienna odwróciła jednak pozycję i znajdowała się z góry, wpadła jednak w trójkąt zapięty nogami! Po chwili kryzysu, Polka powróciła jednak do stójki. Kolejna próba sprowadzenia po stronie Aldiny, dobry odrzut bioder Róży. Sporo ciosów w wykonaniu Polki na znajdującą się w żółwiu przeciwniczkę ze Słowenii. Pojedynek ponownie powrócił do stójki, gdzie jednak niewiele się działo. Sierpy Seferović i wycinka. Gumienna ponownie na plecach, wstała – choć ponownie została sprowadzona rzutem przez biodro. Upkicki polskiej zawodniczki. Walka zaś powróciła do stójki. Ponowna nieprzygotowana próba obalenia Seferović, ale Gumienna fenomenalnie wybroniła się z poddania, znajdując się od razu za plecami rywalki. Polka biła, ale czas uratował Słowenkę.

Runda 2:

Mocny lowkick Róży Gumiennej na rozpoczęcie drugiego starcia. Aldina Seferović spróbowała sprowadzenia, jednak została obrócona przez polską rywalkę. Próba balachy po stronie Słowenki! Polka biła z dosiadu, przeciwniczka próbowała poddań, jednak inkasowała mnóstwo ciosów od rywalki znajdującej się z góry. Róża Gumienna w dosiadzie, zasypała przeciwniczkę gradem ciosów, sędzia przerwał walkę.

W ten sposób, Róża Gumienna odniosła drugie z rzędu zwycięstwo przed czasem.