Poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z kolejnymi edycjami Strife. Najbliższa gala rozegra się 12 sierpnia w Lublinie. Następna – 7 października w Rzeszowie.

Po odejściu z największej organizacji MMA na świecie, słuch po Bartoszu Fabińskim (15-5) zaginął. Przez ponad dwa lata brak było jakichkolwiek informacji związnych z jego potencjalnym występem. Niedawno uległo to jednak zmianie. Sam zawodnik zasugerował bowiem swój powrót za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Bartosz Fabiński kusi powrotem do klatki

Teraz wszystko jest już jasne! „Butcher” powróci do klatki w październiku tego roku. Jego pojedynek z Kacprem Karskim (8-3) posłuży jako walka wieczoru całego wydarzenia. Starcie rozegre się w limicie kategorii średniej.

Karski obecnie może pochwalić się serią dwóch wygranych z kolei. Po raz ostatni zawalczył w lutym tego roku, konfrontując się z Piotrem Strusem (15-8-2). Spisywany na porażkę zawodnik finalnie bardzo dobrze sobie poradził, ostatecznie wypunktowując rywala na pełnym dystansie, dzięki czemu dopisał do swojego rekordu cenny triumf.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ponadto, ogłoszone zostały także dwie główne walki sierpniowego wydarzenia. W main evencie wystąpi niepokonany dotychczas, mieszający starty w dwóch organizacjach Kamil Garyjołek (4-0). Jego oponentem będzie legitymujący się rekordem 8-7-1 Zsolt Balla. Oficjalnie potwierdzono już także udział Huberta Szymajdy (9-6), który stanie w szranki z Robertem Maciejowskim (6-6-1).

Źródło: Strife