Poznaliśmy szczegóły dotyczące kolejnej potyczki Iona Surdu. „Dracul” wejdzie do klatki OKTAGON MMA już czwartego marca, by skonfrontować się z byłym zawodnikiem choćby PFL czy UFC – Bojanem Velickovicem.

Początkiem marca tego roku rusza turniej dla fighterów wagi półśredniej organizowany przez OKTAGON MMA wraz z firmą Tipsport, w którego puli znajdzie się aż milion euro. W związku z tym, już teraz odkrywane są pierwsze zestawienia.

Zobacz także: Łukasz Siwiec podejmie niezwykle doświadczonego Davida Kozmę w pierwszym etapie turnieju o milion euro

W mediach społecznościowych czesko-słowackiej federacji znajdziemy informację dotyczącą występu dobrze znanego na naszym podwórku, Iona Surdu (12-4). W ramach pierwszej fazy skrzyżuje on rękawice z doświadczonym Bojanem Velickovicem (21-12-2), który ma na koncie starty w wielu organizacjach, wliczając w to również tę największą – UFC.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Surdu podejdzie do rywalizacji po wygranej, którą zdobył w październiku minionego roku. Trenujący na co dzień w ANKOS MMA zawodnik wystąpił wówczas na UAE Warriors 34, gdzie szybko i widowiskowo rozprawił się z reprezentantem Brazylii, Handessonem Ferreirą (18-4-1). Odbił się tym samym po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk Krystiana Bielskiego (9-4) pod szyldem KSW.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Velickovic w ostatnim czasie przeplata wygrane z porażkami. Miniony pojedynek stoczył podczas OKTAGON 36, kiedy to skrzyżował rękawice wraz z Leandro Silvą (26-10-1). Potyczka ta jednak nie do końca potoczyła się po jego myśli, dlatego finalnie zmuszony był uznać wyższość oponenta, niejednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich.

Źródło: Instagram/OKTAGON MMA