Dokładnie pamiętacie wszystkie występy obecnego mistrza UFC wagi półśredniej, Kamaru Usmana w 2021 roku? Jeżeli nie, ten materiał jest stworzony właśnie dla Was!

Każdy fan na świecie doskonale wie, kim jest Kamaru Usman (20-1). Nigeryjczyk zaskarbił sobie sympatię kibiców nie tylko dzięki charyzmie, lecz przede wszystkim umiejętnościom, dzięki którym demoluje swoich oponentów w klatce.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Rok 2021 był dla niego niezwykle udany, przede wszystkim za sprawą trzech obron mistrzowskiego trofeum. Aktualny czempion dokonał tego w widowiskowym stylu, dzięki czemu wciąż pozostaje niepokonanty pod szyldem amerykańskiego giganta i zasiada na pierwszej lokacie w rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, kiedy Usman powróci do akcji. Na rewanżową konfrontację z nim czeka jednak już od jakiegoś czasu Leon Edwards (19-3). Niepokonany Khamzat Chimaev (11-0), czy największy gwiazdor organizacji – Conor McGregor (22-6) również wyrażali chęć skrzyżowania rękawic, więc ciekawe, na którą opcję finalnie zdecydują się przedstawiciele.

Zobacz także: „Po prostu gada, by utrzymać swoją wartość” – Kamaru Usman odpowiada na zaczepki McGregora

Źródło: YouTube/UFC – Ultimate Fighting Championship