Transmisję z 10. Mistrzostwa MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można na bieżąco śledzić na kanale YouTube Stowarzyszenia. Finałowe walki zostaną pokazane na Kanale Sportowym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zmagania amatorskich fighterów na 10. Mistrzostwach MMA odbędą się już 9 marca. Turniej zostanie zorganizowany w hali sportowej Grupa Azoty Arena w Puławach.

Na listach startowych znalazło się blisko 700 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Przebieg turnieju będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska.

Finały, które rozpoczną się o godzinie 15:00, będą transmitowane na żywo na Kanale Sportowym. Retransmisję walk finałowych będzie można również zobaczyć na stronie TVP Sport.

Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 10. Mistrzostw MMA.

10. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców.

Zobacz także: Blisko 700 zawodników zapisanych na 10. Mistrzostwa MMA w Puławach

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich. Stowarzyszenie MMA Polska jest też członkiem zwyczajnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Informacja prasowa