Jak już was informowaliśmy UFC planuje świetne zestawienie w wadze piórkowej. Chodzi tutaj o walkę Chan Sung Junga (16-5) z Brianem Ortegą (14-1).

Amerykanin zarzucił, że „The Korean Zombie” gra na zwłokę i nie chce z nim walczyć. „T-City” nawołuje zawodnika z Korei, aby ten podpisał kontrakt na ich pojedynek.

„Niech ktoś powie „Koreańskiemu Zombie”, aby podpisał kontrakt. Wielokrotnie proponowano ci to starcie. Daj fanom to na co zasługują i przestań grać na zwłokę.”

Na odpowiedź Chan Sung Jung nie trzeba było długo czekać. Rownież na Isntagramie zdradził, że aktualnie nie może opuszczać Korei Południowej na walkę z Amerykaninem.

„Jestem pewien, że zdajesz sobie sprawę, że nie mogę udać się do USA. Jeżeli chciałbyś przybyć do Korei, to jestem gotowy nawet na lipiec, bądź cierpliwy i czekaj na mnie. Widzimy się wkrótce.”

„The Korean Zombie” posiada niezwykle widowiskowy styl prowadzenia walki. Z UFC związany jest od 2012 roku. Obecnie posiada świetną passę 2 wygranych z rzędu. W swoim poprzednim boju na UFC on ESPN+23 pokonał przez TKO weterana Frankiego Edgara (23-8-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Brian „T-City” Ortega zadebiutował w Ultimate Fighting Championship na UFC on FOX 12 poddał Mike’a De La Torre’a (14-9). Jednak wynik walki został zmieniony na „no contest” z powodu wykrycia u Amerykanina niedozwolonych środków dopingujących. W ostatnim występie na UFC 231, przegrał przez TKO z ówczesnym mistrzem w wadze piórkowej Maxem Hollowayem (21-5).

Zobacz także: Zapowiedź walki Mańkowski vs. Wrzosek: „Żeby ze mną wygrać Borys będzie musiał mnie w tej klatce zabić [WIDEO]

źródło: bjpenn.com, Instagram