Kolejna walka z udziałem Chrisa Weidmana rozegra się 30 marca w Atlantic City. Jak informuje ESPN, przeciwnikiem Amerykanina ma być doświadczony Bruno Silva. Pojedynek rozegra się oczywiście w limicie kategorii średniej.

W kwietniu 2021 roku Chris Weidman (15-7) nabawił się bardzo poważnej kontuzji. Już po kilkunastu sekundach pierwszej odsłony starcia z Uriahem Hallem (17-11) złamał nogę, co wyłączyło go z rywalizacji na długi czas. Do klatki powrócił po ponad dwóch latach. Na gali UFC 292 zmierzył się z Bradem Tavaresem (20-8), jednakże nie był w stanie się mu przeciwstawić, ostatecznie przegrywając na kartach sędziowskich.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Szansę na kolejne zaprezentowanie się w oktagonie ma mieć już 30 marca. Jak podaje ESPN, jego konfrontacja z Bruno Silvą (23-10) jest już bliska sfinalizowania.

Silva – zupełnie tak samo, jak Weidman – obecnie posiada serię dwóch przegranych. W ostatnim pojedynku, do którego doszło w październiku minionego roku, uległ w potyczce z wciąż niepokonanym Sharabutdinem Magomedovem (12-0). Kilka miesięcy wcześniej został jeszcze szybko poddany przez kapitalnie radzącego sobie Brendana Allena (23-5).

Źródło: espn.com, fot. Cooper Neill/Zuffa LLC