Conor McGregor i Mike Tyson palą na zgodę marihuanę

217

Czy Conor McGregor i Mike Tyson się zaprzyjaźnili? Hm, przyjaźnią tego jeszcze nazwać nie można, ale pewne jest, że panowie cieszyli się swoim towarzystwem w ciągu ostatniego weekendu.

Jak pokazuje Conor na swoim Instagramie, on i legenda boksu spotkali się w piątkowy wieczór, kiedy to topór wojenny między sportowcami został zażegnany. Dotyczył on uprzedniej krytyki Tysona w stronę kontrowersyjnego Irlandczyka. Sportowcy w ramach pogodzenia się wspólnie palili marihuanę pochodzącą z domowych upraw Amerykanina. McGregor przy okazji spotkania dał byłemu pięściarzowi ciekawą radę.

Spotkałem się zeszłej nocy z Mikiem Tysonem w Helix w Irlandii. Kocham i szanuję MIke’a Tysona. I kocham też Helix. Wygrałem tutaj swój pierwszy tytuł mistrzowski  jak i drugi. Świetnie było móc CIę poznać Mike. W przeszłości mówiłeś o mnie rzeczy, które niezbyt mi się podobały, więc ucieszyłem się, że mogłem zobaczyć się z Tobą twarzą w twarz, puścić waśnie w niepamięć i mieć radochę. Bije od Ciebie dobra energia i bardzo mnie to uradowało! Zawsze będę miał dla Ciebie wielkie pokłady szacunku !  Podjąłeś kilka decyzji finansowych, z którymi niekoniecznie się zgadzam. Jako wojownik, musisz walczyć również na tej płaszczyźnie, przede wszystkim. I ta walka nigdy się nie kończy. Nie kończy się nawet wtedy, gdy przechodzimy do innego etapu życia, etapu więzów krwi, znajomości. Upewnij się, że zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi. Masz wielu dobrych ludzi wokół siebie, jestem pewien. Bądź z nimi w kontakcie. Twoja odmiana marihuany „KO KUSH”, którą hodujesz na własnej farmie jest naprawdę dobra. To był dla mnie zaszczyt spróbować jej  i trzymam kciuki za powodzenie Twoje i Twojej ekipy w tym przedsięwzięciu. Pamiętaj, jeśli ktoś próbuje  Cię rozszarpać, Ty rozszarp nos na jego twarzy! Jesteś wojownikiem-ikoną i zasługujesz na nieskończoną miłość i szacunek! Ode mnie zawsze będziesz je miał! Nie pozwól nikomu zabierać nic, co Twoje. To Ty jesteś osobą, której inni są wini. Zawsze o tym pamiętaj. Kocham CIę Mike! Iron Mike Tyson! Oto przełomowa fotografia jako prezent ode mnie dla CIebie, od głównego fotografa w @mcgregorproductions , @ginger_beard_photos

Conor po ów długim poście zamieścił kolejnym, na którym śmieje się trzymając jointa w ręce.

Niektórych rozśmiesza ten ‚Cherry Pick Kush’

Co do sportowej przyszłości Irlandczyka, będzie można dowiedzieć się więcej w momencie, gdy Komisja Stanowa Nevady wyda orzeczenie w sprawie zamieszek po gali UFC 229. McGregor przegrał wówczas walkę wieczoru z mistrzem wagi lekkiej, Khabibem Nurmagomedovem poprzez poddanie w czwartej rundzie.

View this post on Instagram

I went to see Mike Tyson last night in the Helix, Dublin, Ireland. I love and respect Mike Tyson. And I love the Helix. I won my first World Title here, and also my second. It was good to meet you Mike. You spoke some things about me in the past which I did not like and I was happy to speak to you face to face, put it to bed and have some fun. You are in good spirits and I was happy to see this! I will always have the height of respect for you! Some decisions you have made around your finances I do not agree with. As a fighter you must fight here. The most. And this is a fight that never ends. It is even a fight that we pass on to our next in line. Our blood line. Make sure you stay switched on with those around you at all times. You have good people around you now, I can tell. But stay switched on. Your Marijuana strain that you grow on your own ranch “KO Kush” is really nice. It was an honour to taste it and I wish you and your team all the best with this endeavor. Just remember, if someone tries to rip you. Rip their nose off their face. You are a fighting icon and deserve endless love and respect! And from me, you will always have it! Don’t let anyone take anything from you. You owe nobody nothing. It is you who is owed. Always remember that. I love you Mike! Iron Mike Tyson! Here is an iconic photograph as a gift from me to you, from head photographer at @mcgregorproductions , @ginger_beard_photos

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

https://www.instagram.com/p/BpzMdW_juU3/

 

źródło: mmajunkie.com