Cris Cyborg pokonała Julię Budd i jako pierwsza, może się pochwalić zdobyciem pasów mistrzowskich w czterech różnych organizacjach. Nowa mistrzyni Bellatora odprawiła swoją przeciwniczkę w czwartej rundzie pojedynku.

W pierwszej rundzie Cyborg starała się od razu narzucić tempo i zasypywała ciosami swoją przeciwniczkę. Z kolei Budd starała się neutralizować ataki szukając klinczu. Budd swoją szansę miała, gdy Cris przy próbie kopnięcia, poślizgnęła się i znalazła na ziemi. Kanadyjka próbowała skontrolować Cyborg, ale uderzyła nielegalnym kolanem na głowę i sędzia podniósł walkę.

W drugiej rundzie Cris Cyborg agresywnie atakowała Kandayjke, lecz tej udawało się wychodzić z opresji.

W trzeciej rundzie widać już było, że Budd zwalnia, a Cyborg wręcz przeciwnie wciąż była silna i głodna nokautu. Brazylijki miała rywalkę na plechach i zasypywała Budd ciosami. Było blisko do przerwania walki, ale runda się skończyła i Kanadyjka wciąż była w grze.

W czwartej- mistrzowskiej rundzie Cyborg nie zmieniła planu i ponownie agresywnie ruszyła do przodu zasypując rywalkę ciosami i kopnięciami. Zepchnęła rywalkę pod siatkę i tam dokończyła dzieła zniszczenia. Kanadyjka po serii ciosów i kopnięć osunęła się na ziemię i sędzie przerwał pojedynek.

źródło: mmajunkie.com | Twitter