Dana White o Khabibe: Myślę, że dzieli go kilka walk od statusu GOAT

44
źródło: pro-wrestling.com

Występ Khabiba Nurmagomedova (28-0) podczas UFC 242 zaimponował wielu osobom. Pod wrażeniem występu Dagestańczyka jest również prezydent UFC – Dana White.

Khabib Nurmagomedov poddał Dustina Poieriera w walce wieczoru na gali UFC 242 i obronił po raz 2 swój tytuł mistrzowski. Pod wrażeniem występu mistrz kategorii lekkiej był Dana White. Najbardziej zaimponował mu wtedy, kiedy wyrwał się z gilotyny Poieriera.

Wyglądał niewiarygodnie. Był niesamowicie dominujący, chociaż było blisko dramatu. Kiedy został złapany w gilotynę. Wiele osób by z tego nie wyszło, ale Khabib jest jednak tak dobry, że się z tego wydostał. Dustin miał tę technikę ciasno zapiętą. Wielu zawodników by to odklepało, albo poszliby spać. Wielki gratulacje dla Khabiba, że zdołał z tego uciec. Całkowicie dziś dominował.

To 28 zwycięstwo w jego karierze i żadnej porażki. W organizacji UFC wygrał już 12 pojedynków. Jak wyjątkowym zawodnikiem jest Nurmagomedov w oczach prezydenta UFC? White wierzy, że jeszcze kilka zwycięstw dzieli go od uzyskania statusu najlepszego zawodnika wszech czasów.

On jest wyjątkowy.Myślę, że dzieli go kilka walk od statusu GOAT. Ciągle pozostaje niepokonany w tak wielu walkach stoczonych w niezwykle trudnej dywizji. To wszystko czyni jego karierę wyjątkową. 

źródło: mmajunkie.com