Dana White uważa, że Weili Zhang (20-1) może zostać jedną z największych gwiazd organizacji UFC. Chinka obecnie posiada fenomenalną passę dwudziestu zwycięstw z rzędu.

Już 7 marca podczas gali UFC 248, Joanna Jędrzejczyk (16-3) skrzyżuje rękawice z Weili Zhang, a stawką tego pojedynku będzie pas kategorii słomkowej. Wszyscy wierzymy, że Polka ponownie zasiądzie na tronie tejże dywizji, chociaż zadanie nie będzie proste, gdyż Weili Zhang jest bardzo wymagającą rywalką. Chinka w swojej ostatniej walce bardzo szybko rozprawiła się z Jessicą Andrade i od tego czasu jest na ustach wielu fanów MMA. Prezes organizacji UFC – Dana White – również jest pod wrażeniem dyspozycji Zhang i według niego ma ona szansę zostać wielką gwiazdą:

Zhang jest wielką gwiazdą w Chinach, a jej popularność ciągle wzrasta. Teraz zawalczy w Vegas i postara się obronić tytuł, więc zobaczymy jak to wyjdzie. Kiedy masz zawodnika/zawodniczkę z innego kraju i zaczczynają oni walczyć w Vegas to jest to wielkie wydarzenie w ich kraju. Ostatnio oglądało ją 1,3 miliarda osób, jeżeli będzie regularnie bronić tytułu to może zostać dużą gwiazdą, może nawet jedną z największych w historii UFC.

Starcie Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang zapowiada się bardzo emocjonująco, czy Waszym zdaniem Polka ponownie zawojuje dywizję słomkową?

źródło: bjpenn.com