Za nami kolejna edycja tegorocznego DWCS. Zdecydowana większość zawodników nie chciała zostawiać decyzji w rękach sędziów, kończąc pojedynki przed czasem. Poniżej dostępny jest komplet wyników.
Karta walk:
265 lb: Michael Parkin pok. Eduardo Nevesa przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1. rundzie, 1:57
170 lb: Darrius Flowers pok. Amirana Gogoladze przez TKO (kontuzja) w 1. rundzie, 1:13
125 lb: Jesus Santos Aguilar pok. Erissona Ferreira da Silvę przez poddanie (gilotyna) w 3. rundzie, 1:56
135 lb: Cameron Saaiman pok. Josha Wang-Kima przez KO w 3. rundzie, 2:52
115 lb: Denise Gomes pok. Rayanne Amandę przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 30-27)
Po raz kolejny wszyscy wygrani zostali nagrodzeni kontraktem z największą organizacją MMA na świecie. W związku z tym, pięciu kolejnych zawodników wstępuje w szeregi amerykańskiego giganta.
Wyświetl ten post na Instagramie
Zobacz także: Dana White’s Contender Series 50 – wyniki i najlepsze akcje. Pięć osób otrzymało umowę z UFC [WIDEO]
Źródło: Instagram/UFC
![Who’s next In The Cage [#6] – Kto następny dla Makhacheva po obronie mistrzowskiego pasa?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-1-218x150.png)
![Who’s next In The Cage [#5] – Co dalej dla Gamrota po porażce z Salkilldem?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-218x150.png)





















