Jeden z naszych najlepszych zawodników w wadze półśredniej poznał nazwisko rywala i datę kolejnej walki w organizacji Cage Warriors.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Daniel Skibiński (19-8) wkroczy ponownie do klatki Cage Warriors 21 lipca w Londynie. Polak zmierzy się z Madarsem Fleminasem (11-4), a pojedynek reklamowany jest przez organizację jako starcie dwóch topowych zawodników wagi do 77 kg w Europie.

„Skiba” walczy dla Cage Warriors od kwietnia 2022 r. Początek w tej organizacji miał zdecydowanie trudny: zaliczył dwie przegrane z rzędu, najpierw przez poddanie z Justinem Burlinsonem, a następnie przez TKO z Jimem Wallheadem. Wcześniej błyskawicznie odprawił go także Tahir Abdullaev na gali UAE Warriors 20. Po tym trudnym okresie Skibiński powrócił wreszcie na ścieżkę zwycięstw, pokonując na Cage Warriors 150 w marcu tego roku faworyzowanego Omiela Browna.

Najbliższy rywal Polaka – Fleminas – to 35-letni Łotysz związany z Cage Warriors od 2019 roku. W tym czasie stoczył dla tej organizacji aż dziewięć walk, wygrywając w pięciu z nich. W przeszłości Madars mierzył się z dwoma naszymi rodakami: przegrał z Mateuszem Figlakiem w 2020 r., a zwyciężył z Łukaszem Pilchem (2018 r.).

źródło: Twitter/Cage Warriors