Darren Till z pewnością oglądał walkę Marvina Vettoriego z Kevinem Hollandem na dzisiejszej gali UFC Vegas 23. „Gorilla” nie był pod wrażeniem występu Włocha.

Darren Till (18-3) początkowo miał zmierzyć się z Marvinem Vettorim (17-4) w walce wieczoru gali UFC Vegas 23, ale ostatecznie Anglik został zmuszony do wycofania się z tego starcia z powodu kontuzji obojczyka. Na kilka dni przed walką, Włoch oskarżył Tilla o udawanie urazu, co nie spodobało się zawodnikowi pochodzącemu z Liverpoolu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

W zastępstwie za Anglika w pojedynku z Vettorim wystąpił Kevin Holland (21-7), który walczył trzy tygodnie wcześniej na gali UFC on ESPN 21, gdzie przegrał z Derekiem Brunsonem (22-7).

W walce z Vettorim Kevin Holland zaprezentował się nieźle, ale nie wystarczyło to do zwycięstwa. Włoch wykorzystał swoje spore umiejętności, aby zwyciężyć przez jednogłośną decyzję. Vettori odniósł piąte zwycięstwo z rzędu, a jego celem jest rewanż z aktualnym mistrzem wagi średniej UFC Israelem Adesanyą (20-1).

Darren Till nie był jednak zachwycony występem Marvina Vettoriego na gali UFC Vegas 23. Anglik na Twitterze zasugerował, że gdyby Włoch zmierzyłby się z nim, to walka potoczyłaby się zupełnie inaczej.

Co do Marva… sorry Ork. To nie była najładniejsza wygrana, ale wygrana to wygrana i znaczy dla niego bardzo wiele, co widać. Ta walka pokazała mi, że wie, że nie może ze mną walczyć, więc będzie próbował mnie obalić. Nawet jeśli udałoby mu się obalić, nie byłby w stanie mnie tam utrzymać. Zraniłbym tego człowieka przez pięć rund w stójce. Ale hej, kim ja ku*wa jestem, żeby mówić? Wycofałem się z walki, więc każde prawo, które posiadam wylatuje przez okno. Cokolwiek się stanie dla Marvina, życzę mu powodzenia. Jestem pewien, że wkrótce się spotkamy, mam sztuczną kontuzję, z której muszę się wyleczyć i naprawić. Do zobaczenia wkrótce. Wszystkiego najlepszego x.

napisał Till.

Zobacz także: Marvin Vettori apeluje o mistrzowskie starcie: „Chcę ten pas”

źródło: bjpenn.com