Conor McGregor to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Były podwójny mistrz UFC doczekał się kilkuodcinkowego serialu dokumentalnego. Ten niebawem, bo 17 maja, będzie miał swoją premierę na platformie Netflix.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Lipiec 2021 – właśnie wtedy Conor McGregor (22-6) po raz ostatni wchodził do oktagonu globalnego potentata. Podczas konfrontacji z Dustinem Poirierem (29-7) nabawił się poważnej kontuzji nogi, która całkowicie wyeliminowała go z rywalizacji sportowej na długi czas. Nie oznacza to natomiast, iż był on nieaktywny w innych dziedzinach – wręcz przeciwnie. Wcielił się on w jedną z postaci w remake’u filmu „Wykidajło”, a teraz na światło dzienne wyszły także informacje, że niebawem pojawi się nowy dokument przedstawiający jego historię: „McGregor Forever”. Całość dostępna ma być od 17 maja na Netflixie.

Na ten moment nieznane są szczegóły dotyczące terminu powrotu Irlandczyka do klatki. Wiadomo natomiast, że przy najbliższej okazji ma on stanąć w szranki z Michaelem Chandlerem (23-8). Obaj pełnią teraz rolę trenerów w 31. edycji The Ultimate Fighter, który wkrótce ma zostać wyemitowany.

Zobacz także: „Chcę stu walk!” – Conor McGregor zamierza jeszcze długo rywalizować

Źródło: Twitter/Conor McGregor