Debiut Karoliny Owczarz na gali LFN: Double Trouble w Łodzi

źródło: facebook / Karolina Owczarz

Doskonale znana reporterka telewizji Polsat Sport, a od niedawna wojowniczka MMA przygotowująca się do zawodowego debiutu w klatce, Karolina Owczarz, wystąpi na gali Ladies Fight Night: Double Trouble w piątek, 15 grudnia!

Karolina Owczarz pojawi się na gali LFN (a właściwie pierwszej z dwóch urodzinowych gal odbywających się dzień po dniu) jako komentatorka! Duet, jaki Karolina stworzy z Andrzejem Janiszem będzie można usłyszeć podczas darmowej transmisji piątkowej gali na fanpage’u LFN na facebook’u oraz na stronie www.lfn.com.pl. Wyjątkowo w ten dzień Karolina zastąpi Łukasza Jurasa Jurkowskiego, którego z kolei zobaczymy w roli prowadzącego galę.

Karolina trenuje obecnie pod okiem Łukasza Zaborowskiego w Shark Top Team i przygotowuje się do pierwszego zawodowego startu w klatce. Jej manager, Artur Ostaszewski z Shocker MMA, z pewnością zadba o to, aby trafiła pod skrzydła mocnej i popularnej organizacji.

Zobacz także: Dziennikarka Polsatu Sport, Karolina Owczarz, będzie walczyć w MMA

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKSW Rano: Waldemar Kasta typuje walki KSW 41 [WIDEO]
Następny artykułInvicta FC 26 – ceremonia i oficjalne wyniki ważenia. Aga Niedźwiedź w limicie. [WIDEO]
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.