Deron Winn gotowy, by zabłysnąć podczas walki z Tomem Lawlorem

Deron Winn (4-0) doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że większość fanów MMA go nie zna. Dlatego też zdecydował się pokazać kibicom mieszanych sztuk walki z jak najlepszej strony, tak by zapamiętali jego nazwisko.Na Golden Boy MMA Winn skrzyżuje rękawice z weteranem UFC – Tomem Lawlorem
(10-6). Zawodnik wie, że ta walka może pomóc mu rozwinąć skrzydła i zaprezentować swoje najlepsze umiejętności, dzięki czemu stanie się z pewnością o wiele bardziej rozpoznawalny.

Winn na co dzień trenuje w tym samym klubie (American Kickboxing Academy), co mistrz dwóch kategorii wagowych Daniel Cormier (22-1), czy niepokonany Khabib Nurmagomedov (27-0), dlatego nie brak mu źródeł inspiracji:

Wiem, że wielu ludzi nie słyszało o mnie jeszcze, ponieważ nie miałem dobrej okazji, by się pokazać, ale teraz jestem gotowy, by zabłysnąć. Szanuję Toma i doceniam to, że podpisał ten kontrakt na walkę, ponieważ dla takich gości jak ja, ciężko znaleźć przeciwnika.

Gala będzie miała miejsce na hali The Forum w Inglewood, a starcie Winn vs. Lawlor odbędzie się jako co-main event w kategorii półciężkiej.

źródło: mmajunkie.com