DONIESIENIA: Patrik Kincl rywalem Soldica na KSW 50?

46
Patrick Kincl, Roberto Soldić (facebook)

Karta walk gali KSW 50 odsłania się w dość wakacyjnym tempie, na ogłoszenie rywali czekają fani mistrzów KSW – Tomasza Narkuna i Roberto Soldica. Czyżby jedna z kart się odkryła?

Jak podaje portal Sporty-walki.org rywalem mistrza KSW w wadze półśredniej może być Patrik Kincl (22-9). Jak udało się ustalić portalowi, czeski zawodnik jest głównym kandydatem dla Roberto Soldica.

Kincl jest zawodnikiem grupy menedżerskiej Artnox Fight Sport, którą „dowodzi” Artur Gwóźdź. Menadżer podczas rozmowy, którą mieliśmy okazję przeprowadzić kilka dni temu zasugerował, że być może jeden z jego zawodników uświetni galę KSW 50 w Londynie.

Zobacz: Artur Gwóźdź | Przegląd zawodników | Nowy projekt | MMA Polska [WYWIAD]

Czech ostatnie walki toczył w dywizji średniej i przez fanów był raczej przymierzany do Michała Materli, Aleksandara Ilića czy Dricusa Du Plessisa. Warto jednak dodać, że jeszcze nie tak dawno występował w dywizji do 77 kilogramów. Z ostatnich 10 walk przegrał jedynie raz. Patrik to gwiazda przede wszystkim czeskiej sceny, ale miał okazję mierzyć się pod szyldem ACB (aktualnie ACA), gdzie wygrał 3 walki, jedną przegrał na rzecz Alberta Duraeva, a także jedna została uznana za nieodbytą (No Contest).

Źródło: Sporty-walki.org