Dwa nowe zestawienia dodane do karty walk gali Bellator 218

źródło: mmajunkie.com

Już za nieco ponad tydzień odbędzie się gala Bellator 218 w Thackervile. Organizacja ogłosiła dwa ciekawe starcia, w których wystąpią Anatoly Tokov (27-3) w potyczce z Geraldem Harrisem (25-7) oraz jego brat Vladimir Tokov (3-0), który zmierzy się z Ryanem Walkerem (7-4).Anatoly Tokov zadebiutował w Bellatorze w 2017 roku. Dla organizacji występował trzykrotnie i za każdym odnosił zwycięstwo . W swoim ostatnim starciu pokonał przez decyzję cenionego weterana Alexandra Shlemenko (57-12). Niedawno podpisał nowy kontrakt z amerykańską organizacją.

„Hurricane” jest weteranem w świecie mieszanych sztuk walki. W 2010 roku był związany z Ultimate Fighting Championship. Mimo dobrej passy został zwolniony po przegranej przez decyzję z Maiqelem Falcao (39-14). W ostatnim występie na Bellato 210 zremisował ze znanym w Polsce Hracho Darpinyanem (17-8-2).

„Vova” debiutował w MMA w 2016 roku. Po trzech imponujących zwycięstwach postanowił zrobić sobie przerwę od startów. Jego ostatnim rywalem był Evgeniy Plaksin (8-11), z którym wygrał przez decyzję.

Jego rywal Ryan Walker jest o wiele bardziej doświadczony od Rosjanina. Jednak w ostatnim czasie jego kariera nie zmierza w dobrym kierunku. W swojej poprzedniej potyczce poniósł porażkę przez TKO z rąk Steve’a Kozoli (9-2).

Gala Bellator 218 odbędzie się 22 marca Thackerville w stanie Oklahoma.

źródło: mmafighting.com