Obecny posiadacz pasa kategorii piórkowej oraz tymczasowego trofeum wagi lekkiej KSW – Salahdine Parnasse, złożył wizytę w niemieckim UFD GYM. Na macie miał okazję złapać się choćby z bardzo dobrze znanym na naszym podwórku, Roberto Soldicem.

Trenujący na co dzień w Atch Academy, Salahdine Parnasse (17-1), po raz ostatni wystąpił w listopadzie minionego roku. Przy okazji KSW 76 stanął w szranki z Sebastianem Rajewskim (12-8), którego ostatecznie zmusił do odklepania przed końcem czwartej odsłony, sięgając tym samym po tymczasowy pas wagi do 70 kilogramów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, iż przy najbliższej okazji skrzyżuje rękawice z pełnoprawnym czempionem – Marianem Ziółkowskim (25-8-1). Póki co nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi. Reprezentant Trójkolorowych nie ma zamiaru jednak marnować czasu, dlatego nieustannie trenuje. W sieci niedawno pojawił się materiał, na którym widać jego urywki z wizyty w UFD GYM, gdzie złapał się wraz z Roberto Soldicem (20-3).

Zobacz także: Brian Hooi zmierzy się z Jivko Stoimenovem na KSW 79

Po zdobyciu dwóch pasów w największej organizacji MMA nad Wisłą, Soldic zdecydował się zmienić barwy. Finalnie trafił do azjatyckiego ONE Championship, gdzie jak na razie wystąpił jednokrotnie. Miało to miejsce w grudniu 2022, kiedy zmierzył się z niepokonanym Muradem Ramazanovem (11-0). Koniec końców starcie zostało uznane za nieodbyte po nieintencjonalnym, acz brutalnym faulu Dagestańczyka.

Źródło: Twitter/Salahdine Parnasse