Dziś walczy Łukasz Sajewski – sprawdź, gdzie oglądać galę GMC 17

źródło: materiały prasowe GMC

Po raz pierwszy od czasu zakończenia współpracy z UFC Łukasz Sajewski zawalczy ponownie w klatce. Dziś na gali GMC 17 zmierzy się z weteranem niemieckiej sceny MMA.

Były zawodnik UFC, Łukasz Sajewski (13-3) powróci do klatki po dwóch latach podczas gali GMC 17, która odbywa się dziś w Dusseldorfie. Jego przeciwnikiem będzie weteran niemieckiej sceny MMA – Nordin Asrih (26-10-1).

Galę GMC 17 będzie można oglądać w sieci TUTAJ.

Reprezentant Mighty Bulls Gdynia nie walczył od dwóch lat, ale jak zapewniają jego klubowi koledzy, jest w doskonałej formie i głodny walki.

Asrih jest doskonale znanym w Niemczech zawodnikiem. Obecnie znajduje się na fali sześciu kolejnych wiktorii, które odniósł głównie na galach GMC oraz Superior FC.

 

źródło: facebook

Poprzedni artykułFEN 22: zapowiedź starcia Łebkowski vs. Demczur [WIDEO]
Następny artykułBellator 208- wyniki
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.