Listopadowa gala UFC 268 ma mieć miejsce w ulokowanym w Nowym Jorku, Madison Square Garden. Takie miejsce zobowiązuje do odpowiedniej rozpiski, więc przedstawiciele amerykańskiego giganta, chcąc sprostać wymaganiom, planują zestawić same interesujące pojedynki. Jak udało się potwierdzić portalowi MMA Junkie, Edmen Shahbazyan ma się wtedy zmierzyć z Nassoudinem Imavovem. 

Zaledwie 23-letni Edmen Shahbazyan (11-2), po bardzo dobrym rozpoczęciu przygody w UFC, aktualnie nie najlepiej sobie radzi. Przegrał dwa minione pojedynki, w obu tych przypadkach dość kiepsko sobie radząc. Po raz ostatni widziany był w akcji, w maju bieżącego roku, gdy skrzyżował rękawice ze znacznie bardziej doświadczonym od siebie, Jackiem Hermanssonem (22-6). Starcie to jednak zupełnie nie ułożyło się po jego myśli, dlatego finalnie musiał uznać wyższość oponenta, odnosząc jednogłośną porażkę na kartach sędziowskich.

Zobacz także: „Być może już wkrótce zatańczymy” – Usman odpowiada na wyzwanie Vicente Luque’a

Nassourdine Imavov (10-3) natomiast będzie przystępował do tej batalii po triumfie, którego doświadczył w lipcu. Rozbilł wtedy przed czasem Iana Heinischa (14-5), dzięki czemu powrócił na właściwe tory, po wcześniejszej przegranej, którą odniósł w walce z Philem Hawesem (11-2). Polscy kibice mogą go kojarzyć chociażby z gali FEN 19, gdzie zmierzył się – i ostatecznie doznał klęski – w konfrontacji z Michałem Michalskim (9-5).

Źródło: MMA Junkie