Edmen Shahbazyan to zaledwie 23-letni zawodnik, który miał naprawdę niesamowity start w organizacji UFC, następnie jednak zaczęło mu się wieść nieco gorzej.

W ubiegłą sobotę, kartę główną otworzyło ekscytujące na papierze starcie Jacka Hermanssona Edmenem Shahbazyanem. Obaj zawodnicy do walki przystępowali po porażkach – Norweg uległ w poprzedniej potyczce Marvinowi Vettoriemu, zaś młody zawodnik doznał pierwszej zawodowej porażki w starciu z Derekiem Brunsonem.

„Golden Boy” nie będzie miło wspominał gali UFC Vegas 27, gdyż doznał tam drugiej z rzędu porażki, tym razem przez decyzję sędziowską, będąc totalnie zdominowanym w ostatniej odsłonie walki. Wobec tego, Amerykanin zabrał głos za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretnie Instagrama.

 „Dziękuję wszystkim za wyrazy wsparcia i miłości!! Wiem, że stać mnie na więcej. W tej walecznej grze, małe błędy lub decyzje mogą zmienić całą walkę. Zamierzam pracować jeszcze ciężej i wrócić jako najlepsza wersja siebie. Nigdy się nie poddam, zawsze będę w to wkładał całe swoje serce i duszę. ❤️”

Aktualny bilans Shahbazyana w UFC wynosi: 4-2.

Zobacz także: UFC Vegas 27: Jack Hermansson jednogłośnie lepszy od Edmena Shahbazyana [OPIS WALKI]

źródło: Instagram