Bartosz Szewczyk większościowo zremisował z Łukaszem Klingerem na gali FEN 46 w Pile.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Bartosza Szewczyka, następnie prosto w krocze. Chwila przerwy dla Łukasza Klingera. Walka wznowiona po kilku sekundach. Middlekick Klingera. Lewy prosty w jego wykonaniu, a po tym kombinacja złożona z trzech ciosów. Zamachowy sierpowy w wykonaniu Szewczyka. Jab na korpus Klingera. Niskie kopnięcia z obu stron. Klinger szukał dojścia do sprowadzenia, lecz nieskutecznie. Prawy cios Szewczyka. Mnóstwo dobrych ciosów, długie uderzenia po stronie Szewczyka. Większość doszła do gardy rywala, jednak zrobiły one bez wątpienia wrażenie na Klingerze. Kolejne doskonałe i długie kombinacje Szewczyka. Obszerne prawe sierpowe Szewczyka! Niewiele akcji z obu stron na zakończenie rundy.

Runda 2:

Lowkick Klingera. Dwa lewe także w jego wykonaniu, zamarkowanie zejścia po nogi. Lewy prosty Klingera, próba poprawki sierpowym. Podwójny lewy prosty po stronie Szewczyka. Kolejne kopnięcie w krocze w wykonaniu Szewczyka. Walka wznowiona. Klinger rozpoczął od krótkiego ciosu, Szewczyk odpowiedział trzema. Wolne niskie kopnięcie po stronie Łukasza. Bartosz szukał lewego sierpowego. Lewy prosty, krótki prawy sierpowy Szewczyka. Kolejne sierpowe lądowały na głowie Klingera. Dobre ciosy na korpus wyprowadzone przez Szewczyka. Szukanie podbródkowego po stronie Klingera. Proste na tułów i głowę ze wstecznego w wykonaniu Szewczyka. Klinger, chociaż większość ciosów przyjmował na gardę, zaczynał się coraz bardziej chwiać i gubić pod ogromną presją rywala. Coraz więcej ciosów po stronie Szewczyka, wysokie kopnięcie. Standardowe kombinacje po stronie Szewczyka. Ruchliwość zawodnika z Ankosu.

Runda 3:

Klinger skracał dystans, choć to on stale dostawał ciosy. Lewe proste i sierpowe w wykonaniu Szewczyka. Szukanie balansu głową w wykonaniu Klingera, lecz rywal znalazł na to receptę w postaci sierpowego. Kolano na korpus w wykonaniu Szewczyka. Dobre ciosy Łukasza, które zachwiały nieco przeciwnikiem. Szewczyk szybko się jednak pozbierał po tym dobrym prawym przeciwnika. Wymiany w bliskim dystansie. Cztery lewe proste doszły do głowy Klingera. Szukanie obalenia – albo zamarkowanie? po stronie Szewczyka. Niestandardowe ciosy Klingera, szybko i łatwo kontrowane przez Szewczyka. Doskonały łokieć po stronie Bartosza. 1-2 Szewczyka. Szewczykowi odjęto za reakcję narożnika. Mnóstwo ciosów na zakończenie po stronie Szewczyka.

Sędziowie wskazali większościowy remis w tej walce.