Mateusz Gamrot stracił cierpliwość do Michaela Chandlera po niedawnym wywiadzie Amerykanina, w którym przyznał, że nie widział żadnej walki Polaka. „Gamer” nie przebierał w słowach, montując nawet wideo, które obnażyło kłamstwa Amerykanina!

Topowy polski zawodnik kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot odniósł się do Michaela Chandlera, którego od wielu tygodni stara się nieskutecznie wyzwać do walki. Tym razem, Polak nie przebierał w słowach, prowokując „Irona” do podjęcia z nim interakcji.

„Mike Chandler, skończ kłamać wszystkich ludzi dookoła, obudź się wreszcie po tym duszeniu i nie bój się walczyć. UFC w maju, Miami. Do dzieła!”

Gamrot zamieścił także krótkie wideo obnażające kłamstwa Chandlera. Amerykanin stwierdził bowiem, że nigdy nie widział żadnego pojedynku Polaka. Okazało się jednak, że na gali UFC on ESPN 26, na której to „Gamer” mierzył się z Jeremym Stephensem, Chandler był ekspertem w studiu. Amerykanin typował wówczas nawet zwycięstwo Stephensa, twierdząc, że otrzyma za nie bonus.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Czy Chandler zareaguje na ponowne wyzwanie Polaka? Wątpliwe, gdyż ten za wszelką cenę stara się doprowadzić do pojedynku z Conorem McGregorem, który nie tylko będzie łatwiejszym starciem, bardziej medialnym, ale również przyniesie znacznie intratniejszy czek.

Zobacz także: Mateusz Gamrot planuje dwie duże walki w 2023 roku: „Sugestia dla matchmakerów – niech celują wysoko”

źródło: Twitter / Mateusz Gamrot