GSP vs. Diaz oraz Rockhold vs. Gustafsson w planach na UFC 227


Dana White właśnie potwierdził dwa bardzo ciekawe zestawienia, które UFC planuje na galę z numerem 227. Prawdopodobnie zobaczymy powrót GSP i młodszego z braci Diaz.

Pogłoski o możliwej walce między Natem Diazem (19-11) i Georgesem St-Pierreem (26-2) na UFC 227 w sierpniu tego roku, które pojawiają się w mediach od kilku dni, okazały się prawdziwe. Dana White potwierdził je podczas rozmowy w podcaście UFC Unfiltered. Walka odbędzie się w dywizji lekkiej.

To prawda, a walka miałaby odbyć się w dywizji do 155 funtów.

powiedział szef UFC.

Ponad to White zdradził, że organizacja planuje zestawić ze sobą w wadze półciężkiej pojedynek między Lukem Rockholdem (16-4) z Alexandrem Gustafssonem (18-4), ale nie będzie to walka o pas tymczasowy, wbrew dotychczasowym doniesieniom.

Z tego, co widziałem, to są pogłoski także na temat przygotowań do walki Gustafsson vs. Rockhold i to również jest prawda. Nie jest natomiast prawdą to, że ma to być walka o pas tymczasowy. Może do tego pojedynku dojść w Los Angeles, celuję w LA.

przyznał prezes UFC.

UFC 227 odbędzie się 4 sierpnia w Los Angeles.

 

źródło: MMANytt.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZawodnicy UFC oraz dyrektor sportowy KSW gośćmi programu Puncher Extra Time
Następny artykuł„Traktują mnie jak idiotę” – Paul Daley w ostrych słowach o Bellatorze
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.