„Gwarantuję, że McGregor nie zawalczy w 2020 roku” – Dana White o przyszłości Irlandczyka

133
fightsports.tv

Dana White po raz kolejny podkreślił, że Conor McGregor jest na emeryturze i zapewnił, iż Irlandczyk na pewno nie zawalczy w 2020 roku.

Dana White podczas rozmowy z Barstool Sports stwierdził, iż gwarantuje, że Conor McGregor nie zawalczy w 2020 roku. „Notorious” w czerwcu ogłosił przejście na sportową emeryturę.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

On jest na emeryturze. Conor McGregor nie walczy. Conor jest na emeryturze. Nie mam żadnych planów wobec niego. Mogę zagwarantować, że McGregor nie zawalczy w 2020 roku. Nie mówię, że nie będzie walczył w 2021 roku, ale mówię wam, nie mamy dla niego zaplanowanej walki w 2021 roku. Gwarantuję ci, że nie będzie walczył ponownie w 2020 roku. Conor McGregor jest na emeryturze.

Szef UFC skrytykował dziennikarzy za to, że ciągle dopytują o starcie McGregora z Mannym Pacquiao.

Wszyscy ciągle pytają mnie o Conora McGregora, który jest na emeryturze. Wy ciągle mnie o niego pytacie, ale on jest na emeryturze. On jest na emeryturze. Conor pogrywa wami, jesteście jak kukiełki na sznurku. Walka Conora z Mannym Pacquiao? O czym ty do cholery mówisz? Nie koncentruję się na nikim, kto nie walczy. Conor McGregor jest na emeryturze. Czy wszyscy wierzymy, że zostanie na emeryturze? Myślę, że większość z nas nie wierzy, że zostanie na emeryturze.

podsumował Dana White.

Zobacz także: Były mistrz UFC podpisał kontrakt z nową organizacją

źródło: bjpenn.com