Zawodnicy znani z występów dla federacji KSW- Hatef Moeil (9-4) i  James McSweeney (15-18) zmierzyli się na gali Mix Fight Championship. Zwycięzcą pojedynku został Moeil,który zdobył pas kategorii ciężkiej w tej organizacji.

Reprezentant UFD GYM całkowicie zdominował pojedynek z McSweeney’em. Moeil obalał przeciwnika, któremu na początku udawało się wracać do stójki. Jednak Hatef Moeil nie zamierzał odpuszczać i po kolejnym obaleniu szybko doszedł do dosiadu. Zasypany gradem ciosów James McSweeney nie był wstanie się bronić. Sędzia przerwał pojedynek po 4 minutach i 13 sekundach pierwszej rundy. Tym samy Moeil został nowym mistrzem w kategorii ciężkiej organizacji Mix Fight Championship.

Dla McSweeneya, była to 5 porażka z rzędu. Ostatni wygrany pojedynek stoczył na gali KSW 32, kiedy pokonał Marcina Różalskiego.

Z kolei Hatef Moeil po bardzo kiepskiej walce z Marcinem Wójcikiem na KSW 42, wygrał 5 pojedynków z rzędu.