Henry Cejudo po raz kolejny prowokuje Deivesona Figueiredo

209
sportskeeda.com

Henry Cejudo po raz kolejny w nieprzychylnych słowach zwrócił się do Deivesona Figueiredo. Tym razem „Triple C” nazwał Brazylijczyka „bumem roku”.

Deiveson Figueiredo (20-1) ma za sobą bardzo udany rok. Brazylijczyk zwyciężył w trzech z czterech pojedynków i zdobył również pas mistrzowski w kategorii muszej pokonując Josepha Benavideza (28-7). 33-latek swoją ostatnią walkę stoczył na gali UFC 256, gdzie zremisował z Brandonem Moreno (18-5).

Brazylijczyk ma nadzieję, iż rok 2021 będzie równie udany. Jak już informowaliśmy, Figueiredo niedawno wpadł na pomysł, aby zorganizować jego pojedynek z Henrym Cejudo (16-2), a stawką tego starcia miałby być pas „BMF”.

Cejudo nie przeszedł obok tego obojętnie i za pośrednictwem Instagrama postanowił odpowiedzieć Deivesonowi Figueiredo.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Henry Cejudo (@henry_cejudo)

Hej Dana White, naprawdę staram się cieszyć swoją emeryturą, ale twój bum roku nie może przestać o mnie gadać. Nawet jeśli ma ten śmierdzący pasek, wie, kto jest najlepszy na świecie! Chcę tylko wiedzieć, skąd wziął ten towar?

Henry Cejudo swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 249, gdzie pokonał Dominicka Cruza (22-3). „Triple C” po zakończonym pojedynku ogłosił przejście na sportową emeryturę. Od jakiegoś czasu Cejudo coraz częściej wyraża zainteresowanie powrotem do oktagonu.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek Cejudo vs. Figueiredo?

Zobacz także: Pojedynek Miocic vs. Ngannou 2 w planach na kwietniową galę UFC

źródło: bjpenn.com