Bardzo ciekawie zapowiadająca się potyczka pomiędzy Henrym Cejudo oraz Marlovem Verą, do której miało dojść na UFC 292, niestety nie będzie miała miejsca. Były podwójny mistrz nabawił się kontuzji.

Jakiś czas temu informowaliśmy, iż przedstawiciele największej organizacji MMA na świecie potwierdzili walkę na szczycie wagi koguciej pomiędzy Henrym Cejudo (16-3) oraz Marlonem Verą (22-8-1). Odkąd tylko informacja ta wyszła na jaw, kibice ostrzyli sobie zęby na to starcie. Teraz wiadomo jednak, iż nie dojdzie ona do skutku… Na pewno nie w pierwotnie planowanym terminie.

Zobacz także: Topowy koguci rywalem Henry’ego Cejudo na UFC 292

Były podwójny czempion, „Triple C”, poinformował bowiem, iż nabawił się dość poważnej kontuzji. O wszystkim możemy przeczytać w jego mediach społecznościowych.

„Ważne wieści… Niestety nie będę w stanie wystąpić 19 sierpnia na UFC 292. Mam rozdarcie w prawym ramieniu, które wymaga rehabilitacji. Naprawdę chciałem wejść wtedy do klatki z Chito, natomiast nie zdążę się wyleczyć na czas.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, jakie są plany przedstawicieli globalnego potentata na Verę. Możliwe, że skoro jest już w przygotowaniach, to uda się im znaleźć zastępstwo na ten sam termin. Do gali zostało jeszcze przecież trochę czasu.

Źródło: Twitter/Henry Cejudo