Jairzinho Rozenstruik po UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie chce się zmierzyć z Francisem Ngannou

67
źródło: lowkickmma.com

Już w ten weekend w Waszyngtonie odbędzie się gala UFC on ESPN 7. W walce wieczoru Jarzinho Rozenstruik (9-0) zmierzy z Alistairem Overeemem (45-17).

W rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że po pokonaniu Holendra chciałby stoczyć pojedynek z Francisem Ngannou (14-3).

Dla mnie pokonanie Alistaira Overeema naprawdę wiele znaczy, ale jestem bardzo zainteresowany pojedynkiem z Francisem Ngannou. On jest wielkim strasznym gościem i to byłoby wspaniałe. Umieście w oktagonie dwóch silnych zawodników, którzy potrafią nokautować. To byłoby bardzo ekscytujące i stanowiło by to dla mnie ogromne wyzwanie, ale naprawdę chcę je podjąć. To jest teraz mój cel. Chcę to zrobić dla siebie i dla fanów UFC. Myślę, że każdy chciałby zobaczyć taką batalię. 

powiedział Jairzinho Rozenstruik.

„Bigi Boy”do tej pory w swojej sportowej drodze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Zdecydowaną większość swoich walk kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. W ostatnim występie na UFC 244 znokautował Andreia Arlovskiego (28-19).

Francuz jest jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej na światowej scenie mieszanych sztuk walki. Aktualnie posiada imponującą  serię trzech zwycięstw z rzędu. W swoim poprzednim boju na UFC on ESPN 3 pokonał przez TKO Juniora dos Santosa (21-6).

źródło: bjpenn.com