Wygląda na to, że Mamed Khalidov chciałby już wrócić do okrągłej klatki. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zwrócił się do właścicieli polskiego potentata, pytając o kolejny pojedynek. 

Mamed Khalidov (35-7-2) jest bezapelacyjnie jedną z największych gwiazd mieszanych sztuk walki nad Wisłą. Ogromna rzesza fanów śledzi jego poczynania i czeka na następne starcia. Choć ostatnimi czasy sporo mówiło się o jego potencjalnej batalii z mistrzem niższej dywizji, Roberto Soldicem (19-3), póki co temat nieco ucichnął.

Zobacz także: Co z walką Soldic vs. Khalidov? Lewandowski: „Raczej w tym roku mamy jakieś tam inne, o ile się ziszczą, plany na Mameda”

Niezależnie od okoliczności, Khalidov chciałby po raz kolejny otrzymać szansę rywalizacji w okrągłej klatce. Możemy to wnioskować chociażby po materiałach, ukazujących jego przygotowania, czy wpisach, w ramach których zwraca się do właścicieli organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wciąż nie wiadomo dokładnie, kiedy, ani naprzeciwko kogo Mamed dostanie możliwość kolejnego startu. Oprócz starcia z Soldicem, realna wydaje się być także opcja rywalizacji ze Scottem Askhamem (19-5), który pozostaje nieaktywny od października minionego roku. Pojawiały się także informacje, dotyczące superwalki z Mariuszem Pudzianowskim (15-7), więc ciekawe, na którą możliwość ostatecznie zdecydują się przedstawiciele KSW.

Źródło: Instagram/Mamed Khalidov