„Jestem naprawdę zdumiony” – Joe Rogan o postawie Maxa Hollowaya w walce z Calvinem Kattarem

84
Źródło: Joe Rogan University - Fan Channel/YouTube

Joe Rogan nie ukrywa tego, że był naprawdę zdumiony postawą Maxa Hollowaya w walce z Calvinem Kattarem, która odbyła się na gali UFC on ABC 1.

Max Holloway (22-6) zaskoczył wszystkich kibiców tym, z jaką łatwością poradził sobie z Calvinem Kattarem (22-5). „Blessed” przez wszystkie pięć rund pojedynku dominował swojego przeciwnika i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Wiele wskazuje na to, iż Hawajczyk w swojej kolejnej walce po raz trzeci zmierzy się z Alexandrem Volkanovskim (22-1).

Joe Rogan nie mógł przejść obok tego obojętnie i za pośrednictwem Instagrama opublikował post, w którym chwali obu zawodników za postawę w tym pojedynku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joe Rogan (@joerogan)

„Nadludzki występ w wykonaniu Hollowaya. Jestem naprawdę zdumiony. On już wcześniej był jednym z najlepszych zawodników w tym sporcie, a teraz osiągnął jeszcze wyższy poziom. To był jeden z najbardziej imponujących występów, jakie kiedykolwiek widziałem. Czapki z głów dla Calvina Kattara za bycie jednym z najtwardszych żyjących skurw*eli. Prawdziwy dzikus. Niewielu facetów byłoby w stanie znieść to co on.”

Z kim chcielibyście teraz zestawić Kattara i Hollowaya?

Zobacz także: „Po walce nie doszło do ceremonii, więc…” – Conor McGregor wciąż czuje się mistrzem kategorii lekkiej UFC

źródło: bjpenn.com