Rewanżowy pojedynek pomiędzy Joanną Jędrzejczyk oraz Weili Zhang na dystansie pięciu rund? Cóż, wygląda na to, iż Polka nie ma nic przeciwko.

Joanna Jędrzejczyk (16-4) powraca do klatki UFC po ponad dwuletniej absencji. W ramach swojej ostatniej potyczki, zmierzyła się z Weili Zhang (21-3). Zawodniczki przewalczyły wówczas pełny, mistrzowski dystans, po którym kibice mówili jednym głosem – jedna z najlepszych walk w historii żeńskiego MMA. To zapewne odgrywało sporą rolę w podjęciu przez przedstawicieli organizacji decyzji o rewanżu. Ten rozegra się w czerwcu, przy okazji 275. edycji.

Zobacz także: OFICJALNIE: Rewanż Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang uświetni galę UFC 275

Momentalnie po ogłoszeniu, ludzie zaczęli zastanawiać się na różnego rodzaju grupach czy forach, na jakim dystansie powinno się to rozegrać. W przestrzeni internetowej pojawiały się doniesienia, iż finalnie stanęło raczej na trzech rundach, jednakże była mistrzyni z Polski byłaby chętna na wydłużenie o dwie kolejne.

„Powinno być pięć czy nie? Jestem gotowa zrobić pięć rund dla moich fanów.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jędrzejczyk powraca teraz do akcji po ponad dwuletnim rozbracie z klatką, więc wszyscy zastanawiają się, w jakiej będzie formie. Sama zapewnia jednak, iż będzie bardzo dobrze przygotowana, więc możemy spodziewać się kolejnego, niesamowitego widowiska z jej udziałem.

Źródło: Twitter/Joanna Jędrzejczyk