Joanne Calderwood za pośrednictwem Instagrama dodała post, w którym zabrała głos na temat swojego zwycięstwa nad Jessicą Eye.

Joanne Calderwood (15-5) na gali UFC 257 miała okazję zmierzyć się z Jessicą Eye (15-9). Na przestrzeni trzech rund to „Jojo” okazała się lepsza, zwyciężając przez jednogłośną decyzję sędziów. Dzięki tej wygranej Szkotka powróciła na ścieżkę zwycięstw.

„Jojo” za pośrednictwem Instagrama opublikowała wpis, w którym w kilku słowach wypowiedziała się na temat pojedynku z Jessicą Eye.

Cóż za doświadczenie móc ponownie zaprezentować się przed publicznością i powrócić na ścieżkę zwycięstw. Jest tak wielu ludzi, którym bym chciała podziękować, ale zacznę od chłopaków z mojego narożnika. Dziękuję wam bardzo za to, że byliście tam ze mną. Dziękuję Abu Zabi za to, że świetnie nas traktowali i mogliśmy w stu procentach skoncentrować się na walce. Dziękuję również Danie White’owi oraz UFC, dzięki wam nasza praca jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

napisała Calderwood.

Wszystko wskazuje na to, że jeżeli Calderwood marzy o tym, aby dostać szansę walki o mistrzowski pas, to będzie musiała wygrać jeszcze jedną walkę, ponieważ panująca mistrzyni Valentina Shevchenko (20-3) w swojej kolejnej walce najprawdopodobniej zmierzy się z Jessicą Andrade (21-8).

Zobacz także: „Trenuję, żeby skopać ci dupę” – Nate Diaz jest zainteresowany starciem z Dustinem Poirierem

źródło: bjpenn.com