Na UFC Fight Island 2, do klatki powrócił Joe Duffy (16-5), który w pierwszej rundzie przegrał przez poddanie z Joelem Alvarezem (17-2). Po walce na Instagramie ogłosił zakończenie swojej kariery w MMA.

„Dziękuję bardzo za wszystkie wasze wiadomości ze wsparciem, które dostawałem przez cały tydzień. Zostałem pobłogosławiony podczas tej podróży w MMA i jestem naprawdę wdzięczny za każde doświadczenie. Czułem się świetnie przez cały obóz, a nawet rozgrzewając się wierzyłem, że wróciłem do dawnego siebie. Kiedy tam wszedłem, to po prostu coś się rozpadło. Uważam, że nadszedł czas, aby zdać sobie, że nie mam już tego czegoś co jest potrzebne. Gratulujacje dla Joela Alvarez i dla UFC za wszystkie te szanse, które mi dali. Przykro mi, że nie udało mi się osiągnąć tego, co zamierzałem osiągnąć dla moich fanów, rodziny, przyjaciół i siebie, ale po prostu tak miało być. Oficjalnie odchodzę z rywalizacji w MMA.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Joe „Irish” Duffy w 2010 roku na Cage Warriors poddał Conora McGregora (22-4).  W Ulitmate Fighting Championship zadebiutował podczas UFC 185, gdzie pokonał przez TKO Jake’a Lindsey’a (14-9). Obecnie posiada fatalną serię 3 porażek z rzędu.

Zobacz także: UFC Fight Island 2: Joel Alvarez błyskawicznie poddał Joe Duffy’ego [WIDEO]

źródło: mmajunkie.com