Amerykański komentator sportowy, prezenter telewizyjny oraz komik – człowiek orkiestra, czyli Joe Rogan oznajmił w swoim podcaście, że nie skomentuje gali UFC 249.

Z powodu pandemii koronawirusa amerykańska organizacja przełożyła na czas nieokreślony trzy wydarzenia. Dana White jednak dwoi się i troi, aby zorganizować galę z numerem 249, podczas której, w walce wieczoru ma dojść do starcia mistrzowskiego pomiędzy Tonym Fergusonem i Khabibem Nurmagomedovem. Pierwotnie event miał odbyć się na Brooklynie, ale ze względu na epidemię został anulowany przez Komisję Sportową Stanu Nowy Jork. Prezes UFC zapowiedział, że zna już nową lokalizację wydarzenia, jednakże na jej ogłoszenie musimy trochę poczekać.

Joe Rogan, który od wielu lat jest ściśle związany z amerykańską organizacją oznajmił w swoim podcaście Joe Rogan Experience, że ze względu na zaistniałe okoliczności nie skomentuje gali z numerem 249.

UFC mówi o zorganizowaniu tej walki (Khabib vs. Tony) 18 kwietnia. Nie wiem, jak mają zamiar to zrobić.

Nie jestem pewien, czy uda im się to zrobić na terenie Stanów Zjednoczonych. Ma odbyć się to w miejscu, w którym będzie mniej niż 10 osób.

Pewnie ktoś to skomentuje, ale to nie będę ja. Gala zostanie zorganizowana przy pustych trybunach i zostaną dołożone wszelkie starania, aby odbyło się to 18 kwietnia.

Przeczytaj też: Thiago Santos chce walki o pas z Reyesem po aresztowaniu Jonesa

Źródła: Joe Rogan Experience, express.co.uk