John Makdessi vs. Abel Trujillo planowane na galę UFC on FOX 26

źródło: mmatoday.com

Zgodnie z informacją podaną przez portal mmatoday.com na gali UFC on Fox 26 która odbędzie się w Winnpeg w Kanadzie możemy spodziewać się walki Johna Makdessiego z Abelem Trujillo. Panowie zmierzą się w limicie kategorii lekkiej.

Gala zaplanowana jest na 16 grudnia 2017 roku. Ze zdecydowanie gorszej pozycji do walki wejdzie John Makdessi (14-6-0) który w ostatnich 6 stoczonych pojedynkach aż czterokrotnie ponosił porażki. W ostatniej walce Kanadyjczyk został znokautowany w pierwszej rundzie przez Lando Vannatę, a skończenie walki okrzyknięto jednym z najlepszy nokautów zeszłego roku. John pierwotnie miał wrócić po porażce aby stoczyć pojedynek z Sagem Northcuttem na UFC 214, do walki jednak nie doszło z powodu kontuzji obydwu zawodników. Makdessi walczy w UFC od 2011 roku legitymując się tam bilansem 7-6, w Winnipeg wystąpi on przed własną publicznością.

Abel Trujillo (15-7-0, 1NC) do czasu ostatniej walki znajdował się w paśmie 3 zwcyięstw z rzędu. Porażkę w lutym tego roku zadał mu James Vick kończąc walkę przez poddanie w trzeciej rundzie ich pojedynku. Poza tą walką Trujillo ulegał w swojej karierze w UFC tylko absolutnej czołówce kategorii. W Kanadzie Killa powalczy o swoje 6 zwycięstwo w organizacji w której walczy od 2013 roku.

źródło: mmatoday.com