Kontuzje są nieodłącznym elementem świata mieszanych sztuk walki. Często sprawiają wiele problemów organizatorom gal . I tak się stało przy okazji Bellator 210. Legendarny Melvin Manhoef (30-14-1) doznał urazu podczas przygotowań i nie zobaczymy go podczas walki wieczoru na tym wydarzeniu. W konfrontacji z Chidim Njokuanim (18-5) zastąpi go John Salter (15-4).

Salter zadebiutował w organizacji zarządzanej przez Scotta Cokera w 2015 roku. Od momentu debiutu był niepokonany. Jego dobrą passę w Bellatorze przerwała porażka w ostatnim starciu z Rafaelem Lovato Jr (9-0). Jest na pewno bardzo widowiskowym zawodnikiem. Wszystkie jego walki kończyły się przed czasem, zarówno te wygrane jak i przegrane.

Dla Njokuaniego będzie to powrót po rocznej przerwie od startów. W swojej ostatniej potyczce pokonał przez decyzję z Hisakim Kato (8-3). Do tej pory w organizacji przegrywał tylko jeden raz. W kwietniu 2017 roku został znokautowany przez Andreya Koreshkova (21-3).

Gala Bellator 210 odbędzie się 1 grudnia w Thackerville w stanie Oklahoma.

źródło: mmajunkie.com