Jon Jones z szacunkiem na temat Smitha: „Traktuję go śmiertelnie poważnie”

lowkickmma.com

Coraz bliżej szybkiego powrotu do oktagonu po odzyskaniu pasa przez Jona Jonesa. Medialny szum w okół pojedynku Bonesa z Anthonym Smithem powoli zaczyna wzbierać, toteż w miediach więcej można znaleźć wypowiedzi z udziałem głośnej postaci mistrza kategorii do 93 kg.

W taki sposób Jon Jones skomentował kursy bukchamacherów przed galą UFC 235, w których to zgodnie z oczekiwaniami jest on mocno faworyzowany.

To pochlebiające, ale w końcu nie jest to dla mnie bezpieczna pozycja. Jeśli walczysz z gościem, po którym nikt niczego się nie spodziewa, musisz być wystarczająco mądry i dorosły by cały czas „stać przy tablicy” i ćwiczyć, wziąć przeciwnika bardzo na poważnie.

Trenujący w Albuquerque najmłodszy w historii mistrz organizacji UFC wyraził także szacunek w stosunku do liczby stoczonych przez jego przeciwnika bitew w klatce. Anthony Smith legitymuje się bowiem ponad 40 walkowym bilansem na zawodostwie.

Traktuję go śmiertelnie poważnie. On ma 40 walk, dwa razy więcej niż ja. Dostanie moją pełną, niewybrakowaną uwagę. Pomimo tego, że jestem weteranem wciąż czuje się młody w grze.

Kto wygra ten głośny, niespodziewany pojedynek okaże się już 2 marca 2019 roku. Pojedynek z udziałem wspominanych zawodników będzie walką wieczoru gali w Las Vegas.