Josh Emmett przed UFC on FOX 28: „Będę lepszy od Stephensa w każdej płaszczyźnie” [WYWIAD]

źródło: facebook / Josh Emmett

– Mam za sobą dobre występy i trudnych przeciwników. Sądzę, że moja następna walka będzie o tytuł. Wiem, że Edgar i Ortega będą ze sobą walczyć, a zwycięzca tego pojedynku prawdopodobnie dostanie Holloway’a. Ja chcę wygranego tej walki. – mówi nam Josh Emmett w wywiadzie udzielonym tuż po przybyciu do Orlando, gdzie już jutro zawalczy w main evencie gali UFC on FOX 28.

Co sądzi o swoim przeciwniku i jaki ma plan na walkę? Jak wspomina swój pobyt w Gdańsku i zwycięstwo w walce otwierającej polską galę UFC? Zapraszamy na kolejną ekskluzywną rozmowę, która jest już dostępna na kanale InTheCagePL!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJimmie Rivera vs Marlon Moraes w planach na UFC Fight Night Utica
Następny artykułKorczak rywalem Szredera na FEN 20 w Warszawie
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.