Justin Gaethje wspiera i docenia Karolinę Kowalkiewicz: „Jesteś gangsterem”

456

Czołowy zawodnik kategorii lekkiej – Justin Gaethje okazał słowa wsparcia polskiej zawodniczce – Karolinie Kowalkiewicz po trudnym boju w Auckland, z którego wyszła z bardzo poważną kontuzją oka.

Już w pierwszej minucie walki z Xiaonan Yan, polska zawodniczka Karolina Kowalkiewicz otrzymała niefortunny cios w okolice prawego oka, który połamał jej kość oczodołu, gdzie został uwięziony nerw wzrokowy. Mimo „potrójnego” widzenia i potwornego bólu – Polka dała z siebie wszystko i przewalczyła pełen dystans z chińską rywalką, w trzeciej rundzie próbując nawet poddania skrętówką. 

Zobacz: „Straszą mnie, że mogę stracić wzrok” – Karolina Kowalkiewicz nie może teraz wracać do Polski, przejdzie poważną operację

Kowalkiewicz nie schowała głowy w piasek i nieustannie dzieliła się w mediach społecznościowych aktualnymi informacjami w temacie swojego stanu zdrowia. Polka wstawiła m.in. zdjęcie rentgena, na którym wyraźnie widać, jak poważną kontuzję odniosła w trakcie walki. Na wpis Karoliny zareagował Justin Gaethje, który okazał naszej zawodniczce słowa wsparcia.

  „🙏 odpoczywaj. Jesteś gangsterem”

Aktualnie, lekarze twierdzą, że kontuzja Kowalkiewicz wygląda lepiej, niż przypuszczali. Łodzianka wraca do Polski, gdzie za dwa tygodnie przejdzie albo drobny zabieg albo skomplikowaną operację. [WIĘCEJ INFORMACJI – TUTAJ]

 
 
źródło: Twitter