Podczas odbywającej się dziś gali Elite MMA Championship 7 w Dusseldorfie Kacper Miklasz przegrał swoją trzecią zawodową walkę w ciągu 36 dni. Młody zawodnik został poddany przez rywala po zaledwie 50 sekundach walki.

Rekord Kacpra Miklasza zaczyna wyglądać niepokojąco: 1 zwycięstwo i 4 przegrane, w tym aż trzy porażki odniesione w ciągu nieco ponad miesiąca. Polak stoczył bowiem kolejno cztery walki od maja tego roku, wygrywając tylko raz, na freakowej gali, na której jego rywalem był zawodnik z rekordem 1-11.

Dlaczego Kacper zdecydował się ponownie wejść do klatki tydzień po tym, jak przez TKO przegrał na FEN 35? Trudno powiedzieć. Jedyne, co możemy stwierdzić z całą pewnością, to fakt, że nie wyszło mu to na dobre. W klatce EMC 7 Polak został poddany przez Denisa Stojnica duszeniem gilotynowym. Bośniak właściwie nie wyprowadził żadnego ciosu, czając się na swego przeciwnika i odpalając atak dopiero pod koniec pierwszej minuty. Szybko zdołał powalić go na matę, trzymając w mocnym uścisku jego głowę. Millasz był bez szans i odklepał duszenie.

Warto przypomnieć, że dla Stojnica była to pierwsza walka od pięciu lat. Zawodnik notorycznie wypadał ze starć, w których był zestawiany, w tym z dwóch na galach KSW (z Ante Deliją i Michałem Włodarkiem).

Całą walkę możecie obejrzeć tutaj:

źródło: Facebook/Denis Stojnic