Przedstawiciele organizacji Fight Exclusive Night odsłonili już wszystkie karty związane z wrześniową, jubileuszową 50. edycją. Takowa będzie miała miejsce w Arenie Gliwice, a zwieńczy ją mistrzowskie starcie pomiędzy Ederem de Souzą oraz Marcinem Łazarzem.

Organizacja FEN działa w ostatnich miesiącach bardzo prężnie, raz po raz ogłaszając wieści związane z nadchodzącymi wydarzeniami. O tym, że podczas 50. gali zobaczymy mistrzowski bój pomiędzy Ederem de Souzą oraz Marcinem Łazarzem wiadomo było już od jakiegoś czasu. Teraz na światło dzienne wyszły jeszcze jednak inne szczegóły.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Podczas wydarzenia zobaczymy chociażby rywalizację Mansura Abdurzakova z Piotrem Poniedziałkiem. Poza tym, do akcji po dłuższej przerwie powórci także Łukasz Stanek, który skrzyżuje rękawice z Marcinem Filipczakiem. Nie są to oczywiście jedyne warte wyróżnienia zestawienia. Pełna rozpiska znajduje się pod spodem.

Kibice zaczęli natomiast obawiać się o występ Marcina Sianosa, który drugiego września ma się skonfrontować z Pawłem Biernatem. Zawodnik nieco ponad miesiąc wcześniej ma przecież inną walkę. Na Babilon MMA 37 zmierzy się z Patrykiem Dubielą, więc ewentualne obrażenia mogą wyeliminować go z występów na dłuższy okres. Rzecznik federacji Jakub Borowicz wszystkich jednak uspokaja, gwarantując, iż na taką ewentualność mają przygotowane zastępstwo.

Źródło: FEN MMA, Twitter/Jakub Borowicz