Kevin Holland zawalczy na sobotniej gali UFC

121
May 16, 2020; Jacksonville, Florida, USA; Kevin Holland (blue gloves) defeats Anthony Hernandez (red gloves) during UFC on ESPN at VyStar Veterans Memorial Arena. Mandatory Credit: Jasen Vinlove-USA TODAY Sports

Kevin Holland w ubiegłą sobotę miał zmierzyć się z Trevinem Gilesem, aczkolwiek zawodnik urodzony w Teksasie zemdlał tuż przed wyjściem do klatki i starcie to zostało odwołane. Popularny „Trail Blazer” nie chciał, aby przygotowania poszły na marne i zwrócił się z prośbą do włodarzy UFC o zorganizowanie mu w najbliższym czasie pojedynku. Jak się okazuje, 27–latek wystąpi już na nadchodzącej gali, a jego rywalem będzie Joaquin Buckley.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Holland swój ostatni bój stoczył w maju bieżącego roku, kiedy to w zaledwie 39 sekund znokautował Anthony’ego Hernandeza.

Z kolei dla Buckleya będzie to debiut pod szyldem największej organizacji MMA na świecie. „New Mansa” legitymuje się rekordem 10–2 i obecnie jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Co ciekawe, ostatni raz w oktagonie był widziany 31 lipca, kiedy to zanotował zwycięstwo w LFA.

Walką wieczoru wydarzenia, które odbędzie się 8 sierpnia w Apex w Las Vegas, będzie starcie w królewskiej kategorii wagowej pomiędzy Derrickiem Lewisem i Alexeyem Oleynikiem.

Zobacz także: UFC on ESPN+32: Oleynik vs. Lewis – karta walka. Gdzie i jak oglądać

Źródło: MMA Fighting